Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2023-12-04 11:29:21

Adjust, mobil büyüme raporunu yayımladı

Endüstri, 2020'den bu yana derin bir değişim içerisinde. Mobil pazarlama ve ölçümleme dünyası da bu değişimin bir parçası olarak kendini sürekli geliştiriyor.

Pazarlama kararlarını alma süreci gün geçtikçe daha da karmaşık bir hale geliyor. Veri ve kullanıcı gizliliği artık mobil reklamcılığın ve attribution'ın merkezinde yer alıyor. Bu nedenle pazarlamacılar, stratejilerini ve kampanyalarını ölçümlemek veya geleceğe yönelik başarı tahminlerinde bulunmak için yeni kanalları ve daha önce görece az kullanılan toplu raporlama yöntemlerini iş akışlarına entegre etmeye başlıyor. Endüstrinin yeni nesil ölçümleme araçlarına geçişinin ön saflarında ise Adjust yer alıyor. Bu yeni büyüme pazarlaması dalgasına destek olan ve müşterilerimizin yüksek performanslı ve ölçümlenebilir kampanyalar yürütmelerine devam etmelerini sağlayan çözümler geliştirmeye devam ediyoruz

Adjust'ın verileri ile geliştirilen Büyüme Skorunu temel alan rapor, reklam verenlerin uygulamaları için en iyi performansa sahip ülkeleri ve bölgeleri bulmalarını sağlarken aynı zamanda ülkelere ve sektörlere göre en yüksek büyüme potansiyeline sahip pazarları keşfetmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor. Veriye dayalı analiz, en olgun pazarlara ve henüz potansiyelinin tamamına erişmemiş yeni pazarlardaki kullanıcı kazanımına dair derin iç görüler sunuyor.

 

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2024 borsakap.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.