Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2023-11-28 14:04:05

Epson, sanatı canlandıran yazıcısını tanıttı

Epson SC-P700/P900'ün ileri teknolojisini Epson SC-P5 binin tanınmış esnekliği ve üretim kapasitesiyle birleştiren SC-P5 bin 300'ün piyasaya sürülmesi, Epson’un 17 inç profesyonel fotoğraf ve ince fotoğraf alanındaki lider konumunu daha da pekiştiriyor. 

Kimin için ideal?

Profesyonel fotoğrafçıların, güzel sanatlar kullanıcılarının, tasarım ajanslarının ve fotoğraf perakende mağazalarının gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan SC-P5 bin 300, optimize edilmiş renk gamı ve UltraChrome ile birlikte Epson'un Micro Piezo baskı kafası teknolojisinin tutarlılığı ve doğruluğu sayesinde olağanüstü görüntü kalitesi vadediyor. Yazıcı aynı zamanda en yüksek siyah yoğunluğunu sağlamak için siyah geliştirilmiş kaplama (BEO) ve karbon siyahı modunun yanı sıra gelişmiş kontrast, daha iyi tonlama ve parlak medya üzerindeki karanlık alanlarda daha az bronzlaşma sunuyor.

Dokunmatik ekranla çalışıyor

SC-P5 bin 300 ayrıca üretim kağıt kaseti, entegre rulo ünitesi, otomatik kesme sistemi ve zamandan ve mürekkepten tasarruf etmek amacıyla farklı ortam yüzeyleriyle kullanıma yönelik özel bir MK/PK kanalı dahil olmak üzere farklı ortamları yüklemenin dört yolunu sunuyor. SC-P5 bin 300 tamamen Wi-Fi özellikli çalışıyor. İşlemler, SC-P7/9 bin 500 ile başarıyla tanıtılan sezgisel 4,3 inç renkli LCD dokunmatik ekran aracılığıyla yönetiliyor. Epson Cloud Solution PORT(ECSP), Epson'un tüm en yeni yazılımlarıyla birlikte, yazıcı filosu yönetimini, üretkenliğini ve kontrolünü geliştirmek için de destekleniyor.

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2024 borsakap.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.